W miesiącach Wrześniu i Październiku 2023 roku w naszej Parafii …

1. Do wspólnoty Kościoła zostało przez Chrzest Święty zostało przyjętych czworo dzieci : Szymon Kuwik, Tymoteusz Gworek, Klara Grzesina i Szymon Radosław Wądrzyk.

2. Dwadzieścia trzy osoby odwiedziliśmy z posługą sakramentalną chorych w domach.

  1. Sakramentalny Związek Małżeński zawarły cztery pary : Maria Drąg i Tomasz Andrzej Dębski Ewa Anna Kościelnik i Konrad Artur Ryś Marta Gabriela Grzemba i Tomasz Krzysztof Kozłowski Karina Anna Porzycka i Radosław Piotr Wądrzyk.
  2. Jubileusz 25-lecia Sakramentu Małżeństwa świętowali Gabriela i Zdzisław Kożuch.

5. Ośmioro naszych Parafian : Ś.P. Władysław Bies,Ś.P. Krystyna Hałat, Ś.P. Franciszek Sporysz, Ś.P. Maria Jarzyna, Ś.P. Elżbieta Śliwa, Ś.P. Maria Jarosz, Ś.P. Tadeusz Kutek, Ś.P. Helena Szewczyk, zostało odprowadzonych na miejsce oczekiwania na powszechne zmartwychwstanie.